Blog - Karadağ'da Şirket Kurulumu

Karadağ’da şirket kurarak çalışma ve oturma izni veya konut alarak oturma izni alma konusunda güvenilir hizmetin adresi. Her konuda bilgi alabileceğiniz gibi, işlemlerin her aşamasında yanınızda olacağız, kendinizi yalnız hissetmeyeceksiniz.

  • Ulica Filipa Kovačevića, Rozino bb Budva/Montenegro
  • +90 (506) 864 05 98

Blog - Karadağ'da Şirket Kurulumu

Karadağ ve Avrupa Birliği Üyeliği

Karadağ, Cumhuriyet yönetim şekline sahip Avrupa ülkelerinden biridir. Başkenti Podgorica olan ülke, Euro para birimini kullanmaktadır. 2006 senesinde bağımsızlığını ilan etmesi sonrasında 15 Aralık 2008 itibari ile Avrupa Birliği’ne üyelik için başvuru yapmıştır. Başvuruya Avrupa Komisyonu 9 Kasım 2010 senesinde.

Read More

Yurt Dışında Şirket Açmanın Kolay Yolları

Yurt dışında şirket açmanın kolay yolları, binlerce Türk vatandaşı tarafından merak edilmektedir. Yurt dışına yasal olarak çıkan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için sunulan hizmetler sayesinde kolay bir şekilde yurt dışında şirket açılabilir. Çeşitli teşvik ve hizmetleri almak için ne yapılması gerektiğini.

Read More

Karadağ Turist Rehberi Gezilecek Yerler Yeme İçme Konaklama Önerileri

Karadağ, Avrupa’nın gözde ülkeleri arasında yer almaktadır. Karadağ’da gezi için araştırma yapan kişiler, rehberimizi kullanarak doğru kararları verebilir. Karadağ’da gezilecek yerler, nerede kalmanın daha mantıklı olduğu ve pek çok önemli bilgi için yazımızı okuyabilirsiniz.

Read More

Karadağ Danışmanlık Hizmetleri

Karadağ danışmanlık hizmetleri, Karadağ’da şirket kurulumu, şirket kurarak çalışma ve oturma izni alma, daimi çalışma ve oturma izni alma, konut ile oturma izni alma, yatırım danışmanlığı, muhasebe hizmeti gibi alanlarda faaliyetlerine devam etmektedir. Karadağ’da şirket kurmak ve bunun avantajlarından yararlanmak.

Read More