Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı

Karadağ’da yaşamak veya yatırım yapmak istiyorsunuz ama gayrimenkul piyasası hakkında bilginiz yok. Bu çok normal tabi ki, önemli olan size bu konuda destek olacak doğru partneri bulmak. Bu konuda tüm bilgi birikimimiz ve emlak piyasasındaki çalışma ortaklarımız sizin hizmetinizde olacak.

Montenegro’nun Avrupa Birliği’ne yakın bir gelecekte gireceğine kesin gözüyle bakılıyor. Bunun gayrimenkul piyasasına direkt olarak etki edeceği ve fiyatların %30 civarında artacağı düşünülüyor. Daha önce Hırvatistan’da da aynı şekilde olduğu için herkes Karadağ’da da Avrupa Birliği sonrasında fiyatların birden yükselmesini bekliyor. Eğer yatırım düşünüyorsanız elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

Karadağ’da şirket kurma avantajlarını diğer sayfalarda detaylı olarak aktarmıştık zaten. Şirketinizi kısa sürede kurdunuz, çalışma ve oturma iznine başvuru yapmak istiyorsunuz diyelim. Bu aşamada bir adres beyan etmeniz gerekecek, ya bir ev almanız ya da noter tasdikli kira sözleşmesi ibraz etmenizi isteyecekler. İstediğiniz özellikleri ve bütçenizi bizimle paylaştığınız takdirde, bu kriterlere uyan seçenekler kısa sürede sizinle paylaşılacak ve arasından seçim yapmanız sağlanacak.

Kriterlerinizi belirleyin; Deniz manzarası muhakkak olsun, iki oda olması şart, okula yakın olsun, çarşıya yakın olsun, dağ manzarası görmek istiyorum, gürültüden uzak sessiz bir yer olsun, bahçe katı olmasını tercih ederim, ara kat olursa daha iyi olur, müstakil bir ev istiyorum gibi aklınıza gelen her türlü kriter belirleyebilirsiniz.

emlak-1 (1)

Beğendiğiniz gayrimenkulü almaya karar verdiğiniz zaman geri kalan tüm işlemlerde gene size destek olacağız. Tapunun kontrol edilmesi, noterden randevu alınması, noter satış sözleşmesi Karadağca olduğu için yeminli tercüman temin edilmesi, emlak vergisinin ödenmesi gibi işlemlerde siz hiç zahmete girmeyeceksiniz.

Yatırım amaçlı evinizi aldınız, şimdi ne olacak? Eğer kiraya vermek istiyorsanız bununla ilgili de destek olabiliriz. Sezon dışı, tüm yıl veya günlük kiralamadan hangisini tercih ederseniz bu göre ilan verilir, emlak sitelerinde listelenir ve uygun kiracı bulunduğunda sözleşme yapılır. İsterseniz evinizi sezon dışında kiraya verin sezonda kendiniz kullanın. Ya da o kalabalıkta rahat edemem derseniz sezonda günlük kiraya verin, sezon bittikten sonra gelip sonbaharın keyfini yaşayın, nasıl isterseniz.

Tüm bu işlemler için firmamızdan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Yanlış bir yatırım yapmamak veya bir sürü kamu kuruluşunda vakit kaybetmemek için size destek olacağız.

Danışmanlık hizmet bedelleri;

Ev – İşyeri kiralama konusunda danışmanlık   100€

Ev – İşyeri – Arsa satın alma konusunda danışmanlık    200€

Satın aldığınız gayrimenkulün kiralanması konusunda danışmanlık    %10