Hakkımızda

Adsız tasarım (16)-min

MKA Danışmanlık Hakkında

Montenegro’daki yeni maceramız 2018 yılında başladı. Şirketimizi kurarak Balkanların bu şirin ülkesindeki hayatımıza başlamış olduk. Sizde şu anda araştırma yaptığınıza göre henüz bu planınızı gerçekleştirmiş olmasanız da aklınızda oluşturmuş durumdasınız. Ama kafanızda bir sürü soru işaretleri var ve bunları netleştirmeden harekete geçmek istemiyorsunuz.

İşte bu noktada biz devreye gireceğiz, Karadağ’da şirket kurarak çalışma ve oturma izni almanın detayları, konut alarak oturma izni almanın şartlarını sizinle paylaşacağız. Şirket kurduktan sonra oluşacak masraflar, ev aldıktan sonra nasıl kiraya verebilirim gibi soruların cevapları için bize ulaşmanız yeterli.

Yatırım danışmanlığı, şirket kurma ve muhasebe hizmetleri için güvenilir ve işinin uzmanı partnerlerimizle her zaman sizin yanınızda olacağız.

Neden MKA Danışmanlık?

-Yeni bir hayat için güzel hayaller kurarken birikiminizden olmamak için.

-Karadağ’da şirket kurmak için iki üç katı para harcamamak için.

-Konut alarak oturma izni alırken piyasa fiyatının üzerinde bir yatırım yapmamak için.

-Muhasebe hizmetlerine olması gerekenden çok daha fazla ödememek için.

-Yeni bir ülkede kendinizi yalnız hissetmemeniz için MKA Danışmanlık.

Adsız tasarım (18)-min

Montenegro’da şirket kurmak ve tüm bu avantajlardan yararlanmak için elinizi çabuk tutun. Şartlar zorlaşmadan bir an önce siz de şirketinizi kurun ve Avrupa ile çok daha avantajlı ticarete başlayın.

Karadağ’da gelir vergisi %9, kurumlar vergisi %9. Amazon’dan bile satış yapıyorsanız değerlendirilmesi gereken ciddi bir avantaj, kaçırmayın.

Adsız tasarım (23)

Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı

-Karadağ’da emlak veya arsa yatırımı yapmayı düşünüyorsanız istediğiniz özelliikleri ve bütçenizi bize iletmeniz yeterli.

-Size uygun alternatifleri bulup iletiyoruz, beğendiğiniz olursa tüm yasal süreçleri takip edip satın alma öncesinde ve sonrasında her türlü hizmetle yanınızdayız.

-Yurt dışında yatırım yapmaktan korkmanıza gerek yok, tapu kontrolünden, aldığınız evin kiralanmasına kadar her aşamada uzman ekibimizle desteğe hazırız.

Bizimle İletişime Geçin

Karadağ’da şirket kurmak üzerine aklınıza takılan tüm sorular için bizimle iletişime geçebilir, danışmanlık alabilirsiniz.