Hizmetlerimiz - Karadağ'da Şirket Kurulumu

Karadağ’da şirket kurarak çalışma ve oturma izni veya konut alarak oturma izni alma konusunda güvenilir hizmetin adresi. Her konuda bilgi alabileceğiniz gibi, işlemlerin her aşamasında yanınızda olacağız, kendinizi yalnız hissetmeyeceksiniz.

  • Ulica Filipa Kovačevića, Rozino bb Budva/Montenegro
  • +90 (506) 864 05 98

Hizmetlerimiz - Karadağ'da Şirket Kurulumu

Verdiğimiz hizmetler

Hizmetlerimiz Hakkında Bilgiler

Karadağ'da Şirket Kurmak İçin Danışmanlık

Montenegro’da şirket kurarak vergi avantajından faydalanmak ve Avrupa’yla ticaretinizi arttırmak istiyorsanız gerekli tüm hukuki işlemler tarafımızdan organize edilip kısa sürede şirketiniz kurulur ve daha sonrasında mali işlemlerin takibi için tüm destek sağlanır. Bu işlemler de tamamlanınca artık Karadağ’da şirketiniz ticari hayatına başlamış olur.

Read More

Karadağ'da Şirket Kurarak Çalışma ve Oturma İzni Alma

Karadağ’da şirketinizi kurup aktif ticaret yapmasanız bile çalışma ve oturma izni alabilirsiniz. Bunun için şirket kuruluşu tamamlandıktan sonra gerekli başvurular yapılır ve kısa süre içinde bir yıl süreli çalışma ve oturma izni alınır. Şirketin aylık giderleri düzenli ödendiği sürece her yıl çalışma ve oturma izni yenilenebilir.

Read More

Karadağ'da Daimi Çalışma ve Oturma İzni Alma

Montenegro’da şirketinizi kurduktan sonra yasal sorumluluklarınızı yerine getirdiniz ve her yıl çalışma ve oturma iznini yenilediniz, bu şartlarda beş yıl sonunda daimi çalışma ve oturma izni almaya hak kazanacaksınız. Gerekli hukuki işlem başvuruları yapılır ve daimi çalışma ve oturma izni çıktıktan sonra her yıl yenilemeniz gerekmez.

Read More

Konut İle Oturma İzni

Karadağ’da oturma izni almak için en çok tercih edilen yöntem konut almaktır. Konutu aldığınız zaman oturma izni başvurusu için gerekli işlemler tarafımızdan organize edilmektedir. Konut değerinde herhangi bir limit olmadığı için bütçenize uygun bir konutu tercih edebilirsiniz. Konutu satmadığınız sürece başvuru yaptığınızda oturma izniniz yenilenmektedir.

Read More

Yatırım Danışmanlığı

Karadağ’da oturma izni almak için konut aldınız diyelim, bu konutu nasıl değerlendireceğinizi düşünmenize gerek yok. Bu evin ister uzun süreli ister günlük kiralanması konusunda her türlü destek tarafımızdan sağlanmaktadır. Ayrıca başka konut veya arsa yatırımı da yapmak isterseniz gerekli araştırma yapılıp destek sağlanmaktadır.

Read More

Muhasebe Hizmeti

Karadağ’daki şirketinizin yasal tüm işlemlerinin takibi için Türkçe hizmet veren elemanlarıyla size destek olmaya hazır muhasebe bürosu ile iletişiminiz sağlanır ve aklınız burada kalmadan siz işinize odaklanabilirsiniz. Şirketin faaliyetini sürdürebilmesi için sigortanın düzenli ödenmesi çok önemli. Yıllık rapor da gene muhasebe bürosu tarafından hazırlanmaktadır.

Read More