Karadağ’da Şirket Nasıl Kurulur?

Karadağ şirket kurulumu için danışmanlık hizmeti sağlıyoruz. Karadağ'da şirket kurulumu için ne lazımsa sizin için profesyonelce yapıyoruz.

Karadağ’da Şirket Nasıl Kurulur?

Karadagda Sirket Nasil Kurulur - Karadağ’da Şirket Nasıl Kurulur?

Karadağ’da Şirket Nasıl Kurulur

Karadağ, bugün Avrupa’ya açılan en stratejik kapılardan bir tanesi ve girişimciler bu ülkede şirket açabilmek için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Özellikle 2006 yılında tam bağımsızlığını kazandığından bu yana adeta bir cazibe merkezi haline geldi. Bu da girişimcileri ve iş insanlarını Karadağ’da şirket açmaya zorluyor. Ama önemli olan sadece burada bir şirket açmak değil aynı zamanda tüm işleyişe hakim olmak, adres kaydından muhasebe işlemlerine kadar en ufak ayrıntıyı da bilmek gerekiyor. Ama merak etmeyin, MKA Danışmanlık bu konuda da sizlere yardımcı olabilir.

Karadağ’da Şirket Kuruluşu

Karadağ’da şirket kuruluşu yapabilmek için şu ayrıntıya da dikkat etmek gerekir. Karadağ’ın, Dağlık Karabağ ile hiçbir ilgisi yoktur. İnsanların büyük bir kısmı Dağlık Karabağ ile Karadağ’ı birbirine karıştırabiliyor.

Bu konuyu çözümlediğimize göre Karadağ’da şirket kuruluşu için gerekli işlemler ve evraklar kısmına geçebiliriz. Adli Sicil Kaydı, İkametgah, Pasaport fotokopisi ve diploma yeterli, bu evraklara apostil yaptırıp bize ulaştırdığınız takdirde şirket kurulum işlemlerine başlanabilir.

Şirket Nasıl Kurulur?

MKA Danışmanlık sayesinde Karadağ’da bir haftada şirket açılışı, üç hafta içerisinde ise oturma ve çalışma izni alabilirsiniz. Özellikle son dönemde girişimcilerin Avrupa’ya açılmak için ilk tercihi mutlaka Karadağ’dan geçiyor. Sadece kısa bir evrak hazırlanması, gerekli başvuruların yapılması ve neticenin toplam süresi ortalama olarak bir haftadır. Yani bir hafta içerisinde Karadağ’da bir şirketiniz olabilir. Tüm bu süreçlerinizi yönetmek için ise size bir tek MKA Danışmanlık yeter.

Karadağ’da Oturma ve Çalışma İzni Nasıl Alınır?

Karadağ’da bir şirket kurduktan sonra yine gerekli başvurular neticesinde toplam üç hafta gibi bir süre içerisinde Karadağ’da oturma ve çalışma izni alınabiliyor. Karadağ’da oturma ve çalışma izni aldıktan sonra hemen evinizi tutabilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz

Karadağ, AB üyeliği için bugüne kadar toplam 30’a yakın görüşme yaptı ve neticeler daha pozitif. Bu da Sırbistan, Karadağ ve Makedonya gibi ülkelerin AB’ye girebilmesini daha kolay hale getirdi. Siz de Avrupa’ya açılacak yeni bir kapıda önceden yerinizi almak ve hazır olmak için MKA Danışmanlık ile işbirliği yapabilirsiniz.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Translate »
Follow by Email
Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
Telegram