Karadağ’da Ne İş Yapılır?

Karadağ şirket kurulumu için danışmanlık hizmeti sağlıyoruz. Karadağ'da şirket kurulumu için ne lazımsa sizin için profesyonelce yapıyoruz.

Karadağ’da Ne İş Yapılır?

Karadagda Ne Is Yapilir - Karadağ’da Ne İş Yapılır?

Karadağ’da Ne İş Yapılır

Karadağ, iş fırsatları bakımından dünyanın en zengin ülkelerinden bir tanesidir. Özellikle son beş yıldır uluslararası ticaretin geliştirilebilmesi için elinden geleni yapan hükümet, Avrupa ile Balkanların ticaret merkezi olmak için elinden geleni yaptı. Bu da insanları Karadağ’da ne iş yapılır sorusunu sorduruyor doğal olarak. İnternette pek çok kaynak olsa da neredeyse tamamı doğru değil. Bu sebeple Karadağ Şirket olarak sizlere en doğru bilgileri vermek istedik. İşte Karadağ’da yapılabilecek işler.

Karadağ’da Ne İş Yapmalıyım?

Karadağ’da ne iş yapmalıyım sorusunu kendinize soruyor ve doğru yanıtı bir türlü alamıyor musunuz? İşte cevabı.

1 – Turizm- Budva

Karadağ’ın bir şehri olan Budva, turizm ile çok fazla gelir kazanabilen bir şehirdir. Turizmin hangi ayağında olursanız olun Karadağ’da mutlaka başarılı olabilirsiniz. Özellikle tatil yöresi olan ve aşırı turist ağırlayan Budva’da bir işletme açmanız size %100’e kadar kârlılık sağlayacaktır.

Restoran

Budva’da bir restoran açarak burada gelir elde edebilirsiniz. Türk yemeklerinin dayanılmaz lezzetini tüm Karadağ’a sunabilir, ortalama fiyatlandırma ile çok yüksek kârlılık yaşayabilirsiniz.

Bar

Kış aylarında 20 bin civarında olduğu bilinen nüfusun Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında 2 milyona kadar çıkması, şehrin çok fazla turisti ağırlıyor olduğunu gösterir. Turistler ise en çok gece hayatını seviyor. Bar en mantıklı seçenek olacaktır.

Otel

Budva gibi bir şehirde otelinizin olması milyoner olmanız için yapılacak ilk adımdır. Eğer, bir kış kadar unutacağınız bir yatırım bedeliniz varsa otel de en doğru seçenek olacaktır.

2 – İnşaat Sektörü

Başkent Podgorica’da inşaat sektörüne giriş yapabilirsiniz. Bu şehrin nüfusu yoğun ve inşaata en muhtaç şehirlerden bir tanesidir. Eğer müteahhitlik ile ilgili tecrübeniz varsa burada doğru yatırım ile çok fazla kazanabilirsiniz.

3 – Tekstil Sektörü

Yaz aylarında ortalama 5 milyon turistin ziyaret ettiği bu ülkede denize kıyısı olan şehirlerde tekstil firması açabilirsiniz. Üretici ya da satıcı olabilir, tekstilin bu ülkedeki nimetlerini üstlenebilirsiniz.

Özellikle üretici firmaların fiyat avantajı sağlamalarından dolayı çok daha avantajlı durumda oldukları göz önünde bulundurulursa, bu fırsatı değerlendirmelidirler.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Translate »
Follow by Email
Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
Telegram