Karadağ’da Ev Satın Alıp Kiraya Vermek Kazandırır mı?

Karadağ şirket kurulumu için danışmanlık hizmeti sağlıyoruz. Karadağ'da şirket kurulumu için ne lazımsa sizin için profesyonelce yapıyoruz.

Karadağ’da Ev Satın Alıp Kiraya Vermek Kazandırır mı?

Karadag ev satin almak - Karadağ’da Ev Satın Alıp Kiraya Vermek Kazandırır mı?

Karadağ ev satın almak

Yatırım yapmak, ev satın almak ve o evi kiraya vermek çok yüksek kârlılık sağlayabilecek bir işlemdir. Ama bu her ülkede geçerli olmuyor maalesef. Ama ev satın alıp kiraya verebileceğiniz ve her ay yüksek miktarda kira getirisi sağlayabileceğiniz bir ülke var. O ülke tabii ki Karadağ. Karadağ’da son 6 ay içerisinde binlerce Türk vatandaşı ev satın alıp kiraya vermeye başladı bile. Karadağ’da kime kiraya verilir, ev satın alıp kiraya vermek kazandırır mı gibi sorularınızı hızlıca yanıtlayalım.

Karadağ’da Ev Fiyatları

Karadağ’da ev fiyatları makul seviyede. Özellikle son dönemlerde engellenmeye çalışan enflasyon sebebi ile ev bedeli kısıtlamaları da getirildi. Bu sayede hem ev fiyatları sabit tutulmuş oldu hem de kira bedelleri neredeyse iki katına çıktı. Bu da pasif gelir arayan, ev satın alıp kiraya vermek isteyen kişiler için oldukça mantıklı bir yaklaşım olmaya başladı.

Karadağ’da Ev Almak Mantıklı mı?

Karadağ’da ev almak son derece mantıklıdır. Çünkü ev satın alarak o ülkenin oturma iznini hak etmiş olursunuz, yüksek kira bedeli ile pasif gelir elde edebilirsiniz. Eğer kiraya vermek istemiyorsanız da Karadağ’da ev satın aldığınız için oturma izniniz çok daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Sırf bu sayede Avrupa’da iş yapmak isteyen girişimciler Karadağ’da ev satın aldıktan sonra şirketlerini kurmaya başladılar bile. Ayrıca bilmeniz gereken bir başka haklılık sebebi ise şirket kurmak için ev satın almanıza gerek yok.

Karadağ’da Evler Kimlere Kiraya Verilir?

Karadağ’da evler hemen herkese kiraya verilebilir. Özellikle yaz aylarında turistlere dönemsel kiraya vermek, uzun vadeli kiraya Karadağlı vatandaşlara kiraya vermek ve geçici işçilere kiraya vermek gibi pek çok seçenek var. İnsanlar burada yatırım yapıyor, yatırımın bir değeri olsun istiyorlar son derece haklı olarak. Bu sebeple son iki yılın en popüler ülkelerinden bir tanesi olan Karadağ’da ev satın alıp evlerini kiraya veriyorlar. Siz de eğer Karadağ’da ev satın alıp kiraya vermek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Translate »
Follow by Email
Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
Telegram