Karadağ’da Şirket Kurmanın Maliyeti Ne Kadar?

Karadağ şirket kurulumu için danışmanlık hizmeti sağlıyoruz. Karadağ'da şirket kurulumu için ne lazımsa sizin için profesyonelce yapıyoruz.

Karadağ’da Şirket Kurmanın Maliyeti Ne Kadar?

Karadagda Sirket Kurmanin Maliyeti Ne Kadar - Karadağ’da Şirket Kurmanın Maliyeti Ne Kadar?

Karadağ’da Şirket Kurmanın Maliyeti Ne Kadar

Karadağ’da şirket kurmanın maliyeti ne kadar araştırması son bir yıl içerisinde o kadar arttı ki kulaktan kulağa Karadağ’da şirket kurma fikirleri de artar oldu. İnsanlar burada bir şirket kurmak ve Avrupa’ya açılmak için resmen fırsat kolluyor. Sizin de Karadağ’da şirket kurmak gibi bir fikriniz varsa doğru bir zamana denk geldiniz. Ama Karadağ’da şirket kurmadan önce yeterli bilgiye sahip olduğunuzdan emin olmanız gerekiyor. Zira internette yer alan yanlış bilgiler sebebi ile yanıltılabilirsiniz.

Karadağ’da Şirket Kurmak Ne Kadar Tutar?


Karadağ’da şirket kurmak ortalama olarak 1250 Euro tutar. 1250 Euro içerisinde Karadağ’da şirket kurmak için gerekli evrakların hazırlanması ve başvuru süreci, çalışma ve oturma izni gibi tüm hizmetler bulunuyor. Eğer şahsi olarak başvuru yapacaksanız daha uygun fiyatlara mal olabilir ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta, yanlış evrak hazırlanması ve sürecin yanlış yürütülmesi sebebi ile 5 – 10 günlük sürecin 6 aya kadar uzayabilmesidir. Eğer böyle bir zamanınız yoksa Karadagsirket.com sizin yerinize tüm işlemlerinizi gerçekleştirip 1250 Euro karşılığında şirketinizi kuruyor, oturma ve çalışma izninizi almak için gerekli başvuruları yapıyor.

Karadağ Oturma ve Çalışma İzni

Karadağ’da şirketiniz kurulduktan sonra ortalama 5 gün içerisinde de oturma ve çalışma izniniz için gerekli başvuru yapılır. Bu süre zarfında evraklar hazırlanır, başvuru yapılır ve işlemlerin hızlanması için çalışmalar başlatılır. Aksi takdirde 5 – 10 günlük bu süreç nerdeyse 6 aya kadar uzayabiliyor. Karadağ hükümeti, yeni dönemde açılacak olan şirketlerin incelenmesi ve oturma izni gibi izinleri alacak olan kişilerin daha dikkatli incelenmesi için gerekli adımları attı. Bu da tüm sürecin daha zor hale gelmesine neden oldu. Eğer daha hızlı ve daha kolay bir şekilde Karadağ’da şirket kurmak, oturma ve çalışma izni almak istiyorsanız hemen web sitemizde bulunan iletişim bölümünden bizimle iletişime geçmeli ve detayları öğrenmelisiniz.

Avrupa’ya açılan Karadağ’da bir şirket kurmanın maliyeti, oturma ve çalışma izni gibi süreçleriniz için Karadagsirket.com her zaman yanınızda.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Translate »
Follow by Email
Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
Telegram