Hakkımızda

Karadağ şirket kurulumu için danışmanlık hizmeti sağlıyoruz. Karadağ'da şirket kurulumu için ne lazımsa sizin için profesyonelce yapıyoruz.

MKA Danışmanlık Hakkında...

Montenegro’daki yeni maceramız 2018 yılında başladı. Şirketimizi kurarak Balkanların bu şirin ülkesindeki hayatımıza başlamış olduk. Sizde şu anda araştırma yaptığınıza göre henüz bu planınızı gerçekleştirmiş olmasanız da aklınızda oluşturmuş durumdasınız. Ama kafanızda bir sürü soru işaretleri var ve bunları netleştirmeden harekete geçmek istemiyorsunuz.

İşte bu noktada biz devreye gireceğiz, Karadağ’da şirket kurarak çalışma ve oturma izni almanın detayları, konut alarak oturma izni almanın şartlarını sizinle paylaşacağız. Şirket kurduktan sonra oluşacak masraflar, ev aldıktan sonra nasıl kiraya verebilirim gibi soruların cevapları için bize ulaşmanız yeterli.

Yatırım danışmanlığı, şirket kurma ve muhasebe hizmetleri için güvenilir ve işinin uzmanı partnerlerimizle her zaman sizin yanınızda olacağız.

sirket kur - Hakkımızda

Neden MKA Danışmanlık?

  • Yeni bir hayat için güzel hayaller kurarken birikiminizden olmamak için.

  • Karadağ’da şirket kurmak için iki üç katı para harcamamak için.
  • Konut alarak oturma izni alırken piyasa fiyatının üzerinde bir yatırım yapmamak için.
  • Muhasebe hizmetlerine olması gerekenden çok daha fazla ödememek için.
  • Yeni bir ülkede kendinizi yalnız hissetmemeniz için MKA Danışmanlık.

Sonradan pişman olmamak için MKA Danışmanlık

Montenegro’da şirket kurmak ve tüm bu avantajlardan yararlanmak için elinizi çabuk tutun. Şartlar zorlaşmadan bir an önce siz de şirketinizi kurun ve Avrupa ile çok daha avantajlı ticarete başlayın. Karadağ’da gelir vergisi %9, kurumlar vergisi %9. Amazon’dan bile satış yapıyorsanız değerlendirilmesi gereken ciddi bir avantaj, kaçırmayın.

Translate »
Follow by Email
Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
Telegram