Hizmetlerimiz

Karadağ şirket kurulumu için danışmanlık hizmeti sağlıyoruz. Karadağ'da şirket kurulumu için ne lazımsa sizin için profesyonelce yapıyoruz.

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetler

Montenegro’daki yeni hayatınıza başlarken hep yanınızdayız.

Karadağ'da Şirket Kurmak İçin Danışmanlık

Montenegro’da şirket kurarak vergi avantajından faydalanmak ve Avrupa’yla ticaretinizi arttırmak istiyorsanız gerekli tüm hukuki işlemler tarafımızdan organize edilip kısa sürede şirketiniz kurulur ve daha sonrasında mali işlemlerin takibi için tüm destek sağlanır. Bu işlemler de tamamlanınca artık Karadağ’da şirketiniz ticari hayatına başlamış olur.

Konut Alarak Oturma İzni

Karadağ’da oturma izni almak için en çok tercih edilen yöntem konut almaktır. Konutu aldığınız zaman oturma izni başvurusu için gerekli işlemler tarafımızdan organize edilmektedir. Konut değerinde herhangi bir limit olmadığı için bütçenize uygun bir konutu tercih edebilirsiniz. Konutu satmadığınız sürece başvuru yaptığınızda oturma izniniz yenilenmektedir.

Karadağ'da Şirket Kurarak Çalışma ve Oturma İzni Alma

Karadağ’da şirketinizi kurup aktif ticaret yapmasanız bile çalışma ve oturma izni alabilirsiniz. Bunun için şirket kuruluşu tamamlandıktan sonra gerekli başvurular yapılır ve kısa süre içinde bir yıl süreli çalışma ve oturma izni alınır. Şirketin aylık giderleri düzenli ödendiği sürece her yıl çalışma ve oturma izni yenilenebilir.

Yatırım Danışmanlığı

Karadağ’da oturma izni almak için konut aldınız diyelim, bu konutu nasıl değerlendireceğinizi düşünmenize gerek yok. Bu evin ister uzun süreli ister günlük kiralanması konusunda her türlü destek tarafımızdan sağlanmaktadır. Ayrıca başka konut veya arsa yatırımı da yapmak isterseniz gerekli araştırma yapılıp destek sağlanmaktadır.

Karadağ'da Daimi Çalışma ve Oturma İzni Alma

Montenegro’da şirketinizi kurduktan sonra yasal sorumluluklarınızı yerine getirdiniz ve her yıl çalışma ve oturma iznini yenilediniz, bu şartlarda beş yıl sonunda daimi çalışma ve oturma izni almaya hak kazanacaksınız. Gerekli hukuki işlem başvuruları yapılır ve daimi çalışma ve oturma izni çıktıktan sonra her yıl yenilemeniz gerekmez.

Muhasebe Hizmeti

Karadağ’daki şirketinizin yasal tüm işlemlerinin takibi için Türkçe hizmet veren elemanlarıyla size destek olmaya hazır muhasebe bürosu ile iletişiminiz sağlanır ve aklınız burada kalmadan siz işinize odaklanabilirsiniz. Şirketin faaliyetini sürdürebilmesi için sigortanın düzenli ödenmesi çok önemli. Yıllık rapor da gene muhasebe bürosu tarafından hazırlanmaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında öğrenmek istediğiniz başka bir şey olursa bize her zaman ulaşabilirsiniz.

E-posta, Whatsapp, Viber

Translate »
Follow by Email
Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
Telegram